progeo

hizmetler

Barajlar ve Tüneller

Baraj mühendisliği, suyun müthiş kuvvetinin ve potansiyel enerjisinin iyi değerlendirilmesini ve kontrolünü gerektirir. Barajlar ve ilgili yapılar, su ihtiyacının karşılanması, hidroelektrik gücün elde edilmesi, su taşkınlarının kontrolü, rekreasyon ve diğer faydaların sağlanmasında önemli bir rol oynamaktadır.  Her türlü barajın ve ilgili yapıların planlanması, değerlendirilmesi, tasarımı ve inşası sırasında hizmetlerimizin sürekliliğini sağlıyoruz.

 

Tünellerin planlanması, tasarlanması ve inşa süreçleri, geoteknik alanındaki en zorlu bazı problemleri beraberinde getirmektedir. Uzman kadromuzla; ulaşım, hidroelektrik , su ve atık su kullanımı için oluşturulan tünel tasarımları üretmekteyiz. Disiplinli bir yaklaşımla, riskleri azaltan ve ekonomik çözümlerle uygulanabilir tünel tasarımları oluşturmak tüm hizmet sürecimizde en önemli prensibimizdir.

Baraj, tünel ve yeraltı projelerine yönelik hizmetlerimizi, tüm paydaşlarımızın benzersiz ve özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştiriyoruz. Proje sürecinde, müşterilerimizin artan taleplerini inşa edilebilirlik ve fonksiyon ilişkisi üzerinden karşılamak konusunda olabildiğince esnek hizmetler sunmaktayız.

Güvenilir, çözüm ortağınız...

Üstlendiğimiz tüm projelerin yaşam döngüsü boyunca, müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz.

ANA SAYFA

KURUMSAL

HİZMETLER

AR-GE

PROJELER

REFERANSLAR

İLETİŞİM

Progeo Proje Mühendislik Müşavirlik

Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

 

Gölgeli Sokak No: 17/4 G.O.P 06700

ÇANKAYA / ANKARA– TÜRKİYE

+90 (312) 446 50 00

 

info@progeo.com.tr